Archivo data: rugsėjis 2008

BarTon CI-2201 imtuvas iš arčiau

rugsėjo 30, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Internetinio portalo tele-sat.info komanda nutarė patestuoti keletą imtuvų, o apie rezultatus informavo saito lankytojus. Mes šią informaciją išvertėme į lietuvių kalbą ir pateikiame Jūsų teismui.
Pirmasis palydovinės televizijos imtuvas yra pristatomas „General Satelite“ kompanijos su mistiniu „BarTon CI-2201“ pavadinimu. Pažiūrėsime kas po šia mistika slepiasi.

Pagal imtuvo kainą jau iš karto galima spėti, kad pastarasis jokių stebuklų [...]Hot Bird “palengvės” nuo kanalų

rugsėjo 30, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Jau anksčiau buvome rašę apie netrukus atsilaisvinančius Hot Bird (13E) palydovo transporderius. Pasirodo tokių laisvų vien gruodžio mėnesį atsiras net 7.
Gruodžio viduryje ispanų operatorius TELEFONICA atlaisvins 12092H, 27500, 3/4 transporderį ir pereis į Eurobird 9 (9E) palydovą.
O nuo gruodžio 31 TPS paliks šiuos transporderius:
- 10,758V, 27500, 3/4
- 10,796V, 27500, 3/4
- 10,834V, 27500, 3/4
- 10,873V, 27500, [...]Rusijoje startuos dar vienas SAT operatorius

rugsėjo 30, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Netrukus Rusijos Palydovinės televizijos rinką turėtų papildyti naujas operatorius Geotelekomunikacijos (GTSS). Jis gi geriau žinomas kaip transliuotojas kabeliniams operatoriams iš ABS-1/LMI-1 (75E) palydovo. Nuo kabelinių operatorių kompanija ketina pereiti prie individualių planų, kuriuos galės užsisakyti pavieniai asmenys.
Tai jau būtų penktas palydovinės televizijos transliuotojas Rusijoje ir sudarytų dar didesnę konkurenciją tarp tokių “gigantų” kaip NTV+, Tricolor [...]Panevėžyje testuojama kabelinė skaitmeninė TV

rugsėjo 29, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje

Panevėžyje jau greitai bus pradėta skaitmeninės antžeminės TV transliacija. Kaip skelbiama Elektos tinklalapyje, transliacijos vykdomos DVB-C standartu, naudojamas MPEG-2 vaizdo glaudinimo metodas,
Kol kas dar tik testuojama, tačiau, reikia tikėtis, artimiausiu metu bus pradėta rodyti ir daugiau TV programų naudojant skaitmeninės kabelinės TV standartą DVB-C.
Tiek informacijos pateikta Elektos internetinėje svetainėje:
Kabelinės televizijos abonentai, turintys televizorių su [...]Patvirtinta analoginės TV išjungimo programa

rugsėjo 29, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje

Iki 2012 metų spalio 29 dienos analoginę antžeminę televiziją Lietuvoje turėtų visiškai pakeisti skaitmeninė televizija. Tai numatyta Analoginės antžeminės televizijos išjungimo ir skaitmeninės televizijos skatinimo Lietuvoje programoje, kurią praėjusią savaitę patvirtino Vyriausybė.
Programos tikslas – siekti sklandaus perėjimo prie naujų, pažangių televizijos transliavimo skaitmeninių technologijų, užtikrinančių efektyvesnį radijo dažnių panaudojimą, teikiant įvairesnes paslaugas. Ši programa bus [...]Nutrauka Openbox X-8** tiunerių gamyba

rugsėjo 26, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Jau nuo šių metų vasaros buvo nutraukta Openbox X-800 imtuvų gamyba ir prekyba jais. O nuo rugsėjo mėnesio nebegaminami ir nebepardavinėjami ir Openbox X-810, bei Openbox X-820. Toks sprendimas priimtas po to, kai rinką visiškai užplūdo klonuoti imtuvai. Naudodamiesi garsiu Openbox vardu klonuotų imtuvų gamintojai siūlė nekokybiškus ir nestabiliai veikiančius imtuvus.
Negalėdami taikstytis su tokiu įžūliu [...]Kinai sukūrė kanalą prancūzams

rugsėjo 26, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Kinų centrinė televizija (CCTV — China Central Television) pradėjo savo kanalo transliacijas laisvu režimu per Astra 1L (19,2°E) palydovą. Naujasis kanalas vadinsis «CCTV-F» ir išskirtinai bus transliuojamas tik prancūzų kalba.
CCTV-F transliacijos parametrai: 11,538 V, SR 22000, FEC 5/6, service ID 6913, video PID 633, audio PID 634. Nesunku atspėti, kodėl buvo pasirinktis būtent šis transporderis. [...]SAT naujienos trumpai

rugsėjo 26, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Sumažėjo dar vienu analoginiu kanalu transliuojamu iš Hot Bird palydovo. Transliacijas nutarė nutraukti lenkų pramoginis kanalas «TVN». Tokiu būdu Hot Bird palydove beliko du analoginiu būdu transliuojami kanalai — prancūzų «TV-5 Monde» ir vengrų «Duna TV».
Sirius palydove, 12717 V, 15000 3/4 transporderyje startavo nauji kanalai:
English Club TV Demo
Turburo TV test
R-TV test (Real Estate TV)
Novy [...]TV24 prisitaikė iPhone telefonams

rugsėjo 25, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje

TV programų portalas TV24.LT pirmasis Lietuvoje tinklalapį pritaikė „iPhone“ telefonams
Didžiausias internetinis televizijos programų gidas TV24.lt žengia koja į koją su naujausiomis technologijomis. Kartu su geidžiamiausio pasaulyje išmaniojo telefono „iPhone“ debiutu Lietuvoje, TV24 .lt pristato tinklalapį, kuris specialiai pritaikytas įrenginyje esančiai „Safari“ interneto naršyklei.
Nuo šiol visas televizijos programas bus galima rasti ne tik kompiuterio ekrane, bet [...]Dėl skaitmeninės antžeminės televizijos plėtros

rugsėjo 25, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje

Į Lietuvos radijo ir televizijos komisiją kreipėsi AB Lietuvos radijo ir televizijos centras, konstatuodamas, kad antžeminės skaitmeninės televizijos žiūrovai, turintys savo skaitmeninės televizijos imtuvus arba naujo modelio televizorius, galinčius priimti skaitmeninės TV signalus, yra priversti papildomai įsigyti ir AB „Nacionalinė skaitmeninė televizija“ siūlomus skaitmeninės TV priedėlius, jei nori tapti jos abonentais.
Susidūrę su tokiomis problemomis į [...]