Archivo data: spalis 2008

Čekijoje išjungtas analoginės TV signalas

spalio 31, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Čekijos valstybinis kanalas nuo 2008 m. spalio 31 d. pradeda tik skaitmenines antžemines antrojo kanalo CT2 transliacijas Prahoje, Chleb, Plzen ir Usti nad Labem miestuose.
Taip pat visi 4 visuomeniniai Čekijos TV kanalai bus rodomi skaitmeniniu būdu tuose pačiuose 4 miestuose – Prahoje, Chleb, Plzen ir Usti nad Labem ir, skaičiuojama, bus pasiekiami apie 60 [...]Premiere paketas užsikodavo

spalio 30, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Ko gero pradėjo pildytis pats baisiausias palydovinės televizijos žiūrovo košmaras – užsikodavo vokiečių paketas Premiere.
Spalio 30 vokiečių skaitmeninė platforma Premiere išjungia senąją koduotę Nagravision Aladin. Įkandin seka ir Austrijos operatorius ORF. Kanalai ORF1, ORF2 ir ORF1 HD iš Astra (19.2 ° E) palydovo nebus matomi piratiškai. Dabar minėti kanalai buvo koduoti Betacrypt / Nagravision 2, [...]Reklama. Strong imtuvų linija

spalio 30, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Veržiantis į rinką vis daugiau aukštos rezoliucijos kanalų, žiūrovams atsiranda poreikis juos priiminėti. Tačiau šiuo metu turimi skaitmeniniai DVB-S imtuvai tam netinka. Tad tiek rinkoje, tiek mūsų parduotuvėje atsiranda vis didesnė HD imtuvų pasiūla, kurių dėka bus galima priiminėti aukštos rezoliucijos (HD) kanalus.
Net trys naujienos iš karto startavo mūsų parduotuvėje:
Strong 8300 CI – 599 Lt [...]Openbox X-790 CI PVR EEBC 2008 parodoje

spalio 30, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Taigi, kaip ir kiekvienais metais rudenį, taip ir šiemet Ukrainoje startavo EEBC 2008 paroda.
Jau tampa tradicija, kad ši paroda labiau orientuota į profesionalus, o ne į eilinius žiūrovus. Tad gal ir naujovės parodoje labiau iš ateities planų, nei iš šiuolaikiško gyvenimo.
Kadangi paroda vyksta Ukrainoje, tai joje sudalyvauja mums gerai pažįstama Sat-Systems kompanija su Openbox ženklu.
Kaskart [...]NatGeo Music Rusijoje

spalio 30, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Dar šiais metais Rusijos gyventojai turėtų susipažinti ir į namus priimti naują kanalą – NatGeo Music. Kaip ir pridera pavadinimui, šis kanalas žiūrovams pateiks įvairių pasaulio šalių nacionalinę ir šiuolaikinę muziką. kanalas skirtas supažindinti su įvairiomis pasaulio kultūromis. O kultūra kaip žinia prasideda nuo muzikos.
Taip pat didelė kanalo muzikos klipų dalis sudarys ekologiniai kūriniai. Tokiu [...]Naujas graikų paketas

spalio 29, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Neoficialiai vadinamame graikų palydove Hellas Sat 2 (39°E) pasirodė naujo paketo “ERT Digital” testai. Transliuotojai labiau žinomi kaip antžeminės televizijos (DVB-T) tiekėjai. Tačiau naująjį paketą ketina skirti kabelinių televizijų operatoriams. Reguliariai transliuoti “ERT Digital” paketas ketina nuo lapkričio 1 dienos.
ERT Digital paketas bus transliuojamas Hellas Sat 2 (39°E) palydovu, 11,003 GHz dažniu, pol. V, SR: [...]Žaidimų kanalas HD formatu

spalio 29, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Televizijos kanalas “Первый игровой” nuo lapkričio 15 dienos ketina paleisti HD versiją iš Sirius palydovo.
“ПЕРВЫЙ ИГРОВОЙ” yra pirmas ir vienintelis televizijos kanalas Rusijoje transliuojantis laidas ir programas susiejusias su kompiuteriniais žaidimais. Pastaruoju metu kanalas prieinamas daugiau nei 10 milijonų televizijos žiūrovų. Pagrindinė žiūrovų auditorija yra nuo 7 iki 38 metų.
Šiuo metu “ПЕРВЫЙ ИГРОВОЙ” transliuoja iš [...]NTV+ paketas uždarytas nelegaliam žiūrėjimui

spalio 29, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Vakar (spalio 28 dieną) NTV+ paketo transliuotojai pakeitė kodavimo algoritmą, ko pasekoje buvo užkirstas šio paketo nelegalus žiūrėjimas.
Paketas ilgą laiką dėl savo populiarumo buvo nelegaliai žiūrimas panaudojus kompiuterius ir nuskaitant duomenis nuo oficialių kortelių. Nelegaliai žiūrintys žiūrovai šį paketą mokėdavo pusę, o kartais net mažiau tikrojo abonentinio mokesčio.
Tiesa, keičiant kodavimo algoritmą nukentėjo ir oficialūs šio [...]Reklama. DVB-T imtuvų akcija

spalio 28, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Pastebėję labai didelį DVB-T Combo Golden Interstar 870 imtuvų populiarumą nutarėme dar sumažinti jų kainą. Akcijos metu imtuvas su moduliu kainuos vos 549 litus.
Priminsime, kad tai kombinuotas imtuvas rodantis tiek palydovinę, tiek antžeminę televiziją. Palaikantis CONAX modulius. Parduodamas kartu su mpeg-4 moduliu, tad be jokio papildomo mokesčio matysite Lietuviškus kanalus.
Naujasis imtuvas puikiausiai pakeis tiunerius tiems, [...]Discovery Networks keliauja į Rusiją

spalio 28, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Nuo lapkričio 1 dienos Animal Planet kanalas bus dar labiau pasiekiamas nutolusiems Rusijos kraštams, nes bus transliuojamas iš LMI/ABS-1 palydovo. Tokiu būdu šį kanalą galės matyti Kazakstanas, Uzbekistanas, Gruzija, Armenija, Tadžikistanas, Turkmenija ir kt. kanalas bus koduotas ir skirtas kabelinių televizijų operatoriams. Tikėtina, kad iki lapkričio 10 dienos kanalas bus transliuojamas laisvai, kaip testinis variantas.
Naujo [...]