Archivo data: lapkritis 2008

Naujas iššūkis DiArchy dalyviams

lapkričio 28, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje

Prasidėjusi žiema, pirmadienio vakarą nenugalės TV3 „DiArchy kodo“ laidos karščio, mat azartas ir Dianos su Arvydu atliekamas eksperimentas bus itin įspūdingas.
Prie šį magišką daug klaustukų paliekantį triuką iliuzionistai neliejo prakaito treniruotėse. Visą tai, ką pamatys TV3 žiūrovai pirmadienio vakarą – įvyks pirmą kartą!
„Tam, kad greitai nušoktum nuo kelio, reikalinga tik gera reakcija“, – sako Arvydo [...]2009 metų MTV apdovanojimai Vokietijoje

lapkričio 28, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Berlynas, ketvirtadienis, lapkričio 26 d. MTV Networks International šiandien paskelbė, kad Vokietijos sostinėje, Berlyne, įvyks 2009 m. Europos Muzikos Apdovanojimai. Tai bus jau ketvirtas kartas, kuomet apdovanojimų ceremonija vyks Vokietijoje. Minint dvidešimtąsias Berlyno sienos griuvimo metines, MTV Europos Muzikos apdovanojimai bus teikiami Vokietijos sostinėje, kur ir startavo 1994 m.
“Pirmieji MTV Europos Muzikos Apdovanojimai vyko 1994 [...]R1 kanalas keičia parametrus

lapkričio 28, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Hot Bird (13E) palydovu transliuojamas kanalas (rusų kalba) R1 nuo gruodžio 15 dienos keičia savo parametrus.
Seniau kanalas buvo transliuojamas 11785 H transponderiu, o pasikeitus parametrams R1 bus prieinamas nauju – 12360 H ,27500 , 3/4 dažniu.
Kanalo namų puslapis: R1Savaitgalį – ištisa paslapčių virtinė

lapkričio 28, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje

Atšąla oras, anksčiau temsta, niūrioje tamsoje atsiranda daugiau paslapčių.
Norisi greičiau parbėgti namo, bet norisi žinoti ir tai, kas vyksta tamsoje. Tokią galimybę šį savaitgalį suteiks veiksmo filmų kanalas „TV1000 Action“. Paslaptingų istorijų kupinas savaitgalis ne tik patenkins smalsumą, bet ir suteiks neįtikėtiną pramogą.
Paslapčių tinklas pradedamas mistine drama „Apgaulė“. Mums atrodo, kad vaidinti galima tik kine. [...]Per LTV – Lietuvos šviesuolių apdovanojimas

lapkričio 27, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje

Paskutinį sekmadienį prieš adventą, lapkričio 30 d., po „Panoramos“ Lietuvos televizija rodys iškilmingą Lietuvos šviesuolių apdovanojimo ceremoniją.
Koncerto idėja – rudens spalvos, visi rudens darbai ir rūpesčiai. Į programą neįkyriai įpinti ir tradicinis grybavimas, ir bulviakasis. Scenoje draikysis voratinkliai ir švies Paukščių Takas. Tai bus rudens ir žiemos susitikimas, tarsi tiltas, jungiantis du metų laikus. Tiltas, [...]“Užupio Radijas” skirta bauda

lapkričio 27, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje

Atlikusi radijo programos „Užupio radijas“, transliuojamos 94,9 MHz dažniu Vilniuje, patikrinimą, Lietuvos radijo ir televizijos komisija nustatė, kad šių metų spalį (nuo 14 iki 18 d. ) ši programa iš viso nebuvo transliuojama, o ją transliuojant nebuvo vykdomi licencijoje prisiimti įsipareigojimai.
Už šiuos licencijos sąlygų pažeidimus Lietuvos radijo ir televizijos komisija lapkričio 26 d. programą transliuojančios [...]Šiauliuose apsikeista akcijomis

lapkričio 27, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje

Lapkričio 26 d. posėdyje Lietuvos radijo ir televizijos komisija pritarė UAB „Šiaulių apskrities televizija“, Šiauliuose transliuojančios TV programą „Šiaulių televizija“, akcijų perleidimui.
Vienas iš dviejų bendrovės akcininkų, turintis 50 procentų akcijų, paprašė leidimo įsigyti kitus 50 proc. akcijų ir valdyti visus 100 proc. UAB „Šiaulių apskrities televizija“ akcijų.
Pagal galiojančius teisės aktus, norint perleisti transliuotojo [...]Filmai originalo kalba

lapkričio 26, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Kiekvieną šeštadienio vakarą per Lietuvos ryto televiziją – filmai originalo kalba
Nuo gruodžio 6 d. Lietuvos ryto televizijos eteryje pripažinti aktoriaus ir režisieriaus Clint’o Eastwood’o filmai originalo (anglų) kalba, su lietuviškais subtitrais.
„Stengsimės išpildyti dar vieną savo žiūrovų svajonę – rodysime kokybišką kiną originalo kalba. Angliškai Lietuvoje kalba vis daugiau žmonių, todėl tradicinis rusų kalbos išskyrimas, kaip [...]Uždrausta Al Manar televizija

lapkričio 26, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Vokietijos vidaus reikalų ministerija uždraudė televizijos kanalo “Al Manar”, priklausančio Hizbala grupuotei, transliacijas šioje valstybėje.
Ministerija nusprendė, kad šio kanalo programa pažeidė Vokietijos konstitucijos 9 straipsnį, kuriame rašoma: “…veikla, kuri skatina neapykantą tarp valstybių yra draudžiama…”. Ministerija teigia, kad buvo ir daugiau nusižengimų, bet jų nepaviešino.
Tokiu būdu “Al Manar” televizija buvo uždaryta jau trečią kartą. Jau [...]Skaitmeninių kanalų plėtra

lapkričio 26, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Skaitmeninės televizijos plėtra Didžiojoje Britanijoje gali tapti pavyzdžiu kitoms valstybėms. Atlikusi tyrimus kompanija TechRadar teigia, kad šios šalies gyventojai turi daugiausia galimybių priiminėti skaitmeninę televiziją. Šiuo metu net 86% britų turi televizorius arba priedėlius, kurių dėka galima priiminėti skaitmeninę televiziją. Tuo tarpu antroje vietoje liko JAV, kur 70% turi skaitmeninius televizorius arba priedėlius.
Tačiau, nors ir [...]