Archivo data: sausis 2009

Plėsis Platforma paketas

sausio 30, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Jau vasario pradžioje turėtų startuoti rusiškų nacionalinių kanalų paketas iš Eurobird 9 palydovo. Paketas vadinsis Platforma DV ir jo tinklelį turėtų sudaryti patys populiariausi ir žiūrimiausi kanalai.
Platforma DV paketo skirtumas nuo kitų operatorių bus pastebimas vaizdo kokybėje. O paketo kaina taip pat bus tik simbolinė – nuo 600 iki 900 rublių per metus. Geresnė vaizdo [...]„Laisvoji banga“ bus transliuojama ir Visagine

sausio 29, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Sausio 28 d. susumavusi konkurso transliuoti radijo programą Visagine, 106,8 MHz dažniu, rezultatus, Lietuvos radijo ir televizijos komisija nugalėtoju iš dviejų dalyvių nusprendė pripažinti UAB „Laisvoji banga“ su programa „Laisvoji banga“.
Konkursui paraišką taip pat buvo buvo pateikusi ir UAB „Rimtas radijas“ (programa „Russkoje Radio Baltija“).
„Laisvoji banga“ yra transliuojama Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje ir [...]Laikinai sustabdyta VšĮ „Idėjų bankas“ veikla

sausio 29, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

VšĮ „Idėjų bankas“, Plungėje transliuojantis televizijos programą „Žemaitijos televizija“, dėl sunkios ekonominės padėties bei techninių kliūčių paprašė Lietuvos radijo ir televizijos komisiją laikinai sustabdyti jų licencijuojamą veiklą.
Komisija sausio 28 d. šį prašymą patenkino ir leido VšĮ „Idėjų bankui“ laikinai (iki š. m. kovo 31 d.) netransliuoti minėtos televizijos programos.
Ryšių su visuomene ir užsieniu [...]Startuos nauji siųstuvai

sausio 29, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Nuo 2009 m. sausio 28 d. įjungti nauji siųstuvai N. Akmenėje (57 ir 63), Kėdainiuose (58 ir 62) ir Varėnoje (47 ir 63), transliuojantys pirmojo ir antrojo LRTC tinklo programas.
Tikėtina, kad Telecentras išpildys įsipareigojimus iki metų pabaigos dengti ne mažiau kaip 90% Lietuvos teritorijos skaitmeninės antžeminės TV signalais.
Informacija: www.skaitmenine.lt“Fox News” laisvai per Astra 2B — 28.2 E

sausio 29, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Astra 2B (28.2 ° E) pasirodė kanalas Fox News International, kuris transliuojamas laisvai. Tuo pačiu metu šio kanalo versija Atlantic Bird 2 (8 ° W) palydove buvo užkoduota. Tačiau sporto gerbėjai dar gali džiaugtis tama pačiame palydove laisvai transliuojamu Fox Sports Middle East kanalu.
Fox News International kanalo parametrai:
Astra 2B (28.2 ° E)
tp. 29 (12,266, H, [...]Atsinaujina BTV programų tinklelis

sausio 28, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Anonsai, Naujienos

Jau nuo pirmosios vasario savaitės „Baltijos TV“ žada savo žiūrovams keletą malonių naujienų ir pasikeitimų.
Pirmadieniais 19.10 val. žiūrovų dėmesio lauks tiriamosios žurnalistikos laida „Lietuvos Žinių“ tyrimas“, vedama Vitaliaus Zaikausko. Laidą pagal aktualias ir sensacingas dienraščio temas rengia profesionalių žurnalistų komanda, atskilusi nuo „Paskutinės instancijos“ kūrybinės grupės.
Jau pirmoje laidoje autoriai žada atskleisti skandalingus A. Valinsko partijos [...]Astra 5A kelia grėsmę kitiems palydovams

sausio 28, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos, Palydovai

Jau anksčiau rašėme, kad palydovas Astra 5A, priklausantis SES Astra kompanijai tapo nevaldomas ir pasitraukė iš 31,5°E pozicijos. Kadangi palydovas yra nekontroliuojamas, gali kliudyti netoli jo esančius kitus palydovus ir taip nutraukti stabilų jų darbą.
Astrа 5A palydovui baigėsi elementai, todėl jis tapo nekontroliuojamu, tačiau jis ir toliau juda pagal orbitos trajektoriją.
Astra 5A gali kliudyti šalia [...]Regbio turnyrai per Sport1 kanalą

sausio 27, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Anonsai, Naujienos

Nuo vasario mėnesio pirmosios lietuviškos sporto televizijos „Sport1“ programų tinklelyje – stulbinanti naujiena, kuri pradžiugins ir tuos sporto gerbėjus, kurie teikdavo pirmenybę tik populiariausioms sporto šakoms. „Sport1“ pristato 2009 m. Šešių Nacijų regbio turnyro transliacijas.
Komandinių sporto šakų gerbėjai turės galimybę pamatyti 12 Šešių Nacijų regbio turnyro – neoficialaus Europos regbio čempionato – transliacijų. Uždarame turnyre [...]Lenkijoje naujas MTV kanalas

sausio 27, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

2009 metais MTV Networks Polska kompanija ketina savo žiūrovams pristatyti naują kanalą, kuris pradėti savo transliacijas turėtų rudenį.
Kol kas tikslus kanalo pavadinimas neskelbiamas, tačiau kaip teigia generalinė tinklo vadovė Izabela Vilei, tokio tipo kanalai jau transliuojami Europoje.
Naujasis kanalas bus jau 7 priklausantis MTV Networks Polska kompanijai. Šiuo metu galima žiūrėti: MTV Polska, Viva Polska, Comedy [...]Startavo Sci Fi HD kanalas

sausio 27, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: HD Naujienos, Naujienos

Sausio 26 dieną 214 Sky Diigital kanale startavo Sci Fi HD televizija. Šia naujieną pranešė NBC Universal Global Networks telekomunikacijų tinklas. Testinė aukštos rezoliucijos kanalo Sci Fi transliacija buvo pradėta dar pernai metų rudenį. Tai jau bus 31 DHTV kanalas skirtas Sky HD paketo žiūrovams.
NBC Universal Global Networks ketina artimiausiu metu dar pateikti daugiau HD [...]