Archivo data: balandis 2009

„Laisvoji banga“ bus transliuojama ir Utenoje

balandžio 30, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Balandžio 29 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija svarstė klausimą dėl licencijos išdavimo radijo programai transliuoti Utenoje, 93,5 MHz dažniu.
Šią licenciją komisija nusprendė išduoti vienintelei konkursui paraišką pateikusiai UAB „Laisvoji banga“ su programa „Laisvoji banga“.
„Laisvoji banga“ yra transliuojama Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Palangoje ir nuo š. m. birželio bus transliuojama Ukmergėje ir Visagine.
Utenoje [...]Skaitmeninė antžeminė TV jau matoma 23 Lietuvos vietovėse

balandžio 30, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Telecentras pradėjo vykdyti testines transliacijas Šalčininkuose. 9 nekoduotos programos (LTV, LTV2, LNK, TV3, TV1, BTV, TV6, Info TV ir Liuks!) rodomos 57 kanalu (762 MHz), Dar dvi nekoduotos programos (BBC World News ir TV Polonia) ir 8 koduotos programos transliuojamos 64 kanalu (818 MHz). Šalčininkai – jau 23 vietovė Lietuvoje, kurioje galima žiūrėti skaitmeninės antžeminės [...]Rumunijoje nauji Digi Sport kanalai

balandžio 29, 2009 | Autorius: Forumietis | Rubrika: Naujienos

Rumunijos bendrovė RCS / RDS gavo licenciją transliuoti per palydovą keturis televizijos kanalus. Media Expres pranešime sakoma, kad kanalai, vadinama Digi Sport, bus pradėti transliuoti gegužę, arba vėliausiai birželio viduryje. Jie bus pasiūlyti pagrindinėms analoginių ir skaitmeninių kabelinių paketų bendrovėms, ir DTH Digi TV platformai kuri transliuoja per iš Intelsat 10-02 (1 ° W) palydovo.
Naujais [...]Tier.TV bus užkoduotas

balandžio 29, 2009 | Autorius: Forumietis | Rubrika: Naujienos

Nuo 2009 m. gegužės 1 d. vokiečių teminis kanalas apie gyvūnus Tier.TV nutrauks savo transliacijas FTA režimu iš Astra 1H (19.2E) palydovo ir perkels savo transliacijas į internetą. Gali būti, kad kanalas bus transliuojamas ir iš palydovo, bet jau bus koduotas. Viskas priklausys nuo to, ar bus pasiekta pažanga derybose su mokamos televizijos operatoriais su [...]Čekų transliuotojas CT pasiruošė HD startui

balandžio 27, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: HD Naujienos, Naujienos

Nors iki rudens dar toli tačiau čekų operatorius CT jau pažadėjo, kad nuo spalio 1 dienos pradės HD kanalų transliaciją. Aukštos rezoliucijos vaizdo formatu bus pradėti transliuoti bendro pobūdžio kanalai СT1 ir СT2, sporto kanalas СT4 ir informacinis – СT24. Visi kanalai bus transliuojami iš 23.5E laipsnio, kur dabar vykdoma CS Link platformos transliacija.
Vienu iš [...]Nauji Horse and Country TV kanalo parametrai

balandžio 27, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Anglijos teminis kanalas Horse and Country TV pradėjo laisvas savo kanalo transliacijas iš EuroBird 1 (28.5E) palydovo. Numatyta dar pakeisti šiek tiek kanalo laidų tinklelį, logotipą ir internetinę svetainę.
Kanalas taip pat pakeitė savo transliavimo koordinates. Nuo šiol naudojami šie kanalo parametrai:
Palydovas: EuroBird 1 (28.5E)
Dažnis: F3 (12.643 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 2/3)
ID: Horse & [...]Nauji HD kanalai «Платформа HD» pakete

balandžio 24, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: HD Naujienos, Naujienos

Šių metų gegužės mėnesį «Платформа HD» pakete prasidės 4 naujų HD kanalų testinė transliacija. Visi nauji aukštos rezoliucijos kanalai bus pritaikyti vienai ar kitai žiūrovų grupei. Jau skelbiami ir naujų kanalų pavadinimai: «Телепутешествия HD», «Кинопоказ HD2» «High Life» ir «Женский мир».
Gegužės 1 dieną startuos «Кинопоказ HD2» ir «Телепутешествия HD» kanalų testinė transliacija.
Televizijos kanalas «Телепутешествия HD» [...]„Viasat“ supažindins su ekstremaliu netradicinių medkirčių darbu

balandžio 24, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Anonsai, Naujienos

Ar kada nors susimąstėte, kad medkirčių darbas yra itin rizikingas? Žinoma, kalba eina apie ypatinguosius medkirčius, kurie darbą atlieka išskirtinėse vietose ir kurių neatsiejama darbo priemonė yra straigtasparnis. Apie šią Lietuvoje dar neįprastą veiklą bus kalbama 2008-aisiais sukurtoje laidoje „Vankuverio salos medkirčiai“ per ekstremalios dokumentikos kanalą „Viasat Explorer“.
Šie vyrai – nepaprasti medkirčiai. Jų profesija labai [...]Startavo naujas erotikos kanalas – “Satisfaction Top”

balandžio 24, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Hot Bird 8 (13E) palydoveiki šiol buvo transliuojami 4 Satisfaction paketo kanalai: Satisfaction TV, Satisfaction Plus, Satisfaction Italy ir Satisfaction Golden Girls. Prie šių kanalų pridėtas dar vienas naujas kanalas – Satisfaction Top . Naujojo kanalo transliacija vykdoma visą parą, o jis yra koduojamas Irdeto 2 ir Viaccess PC 2.6 koduotėmis. Skaitmeniniuose imtuvuose kanalas randamas [...]Greičiausiai neliks estiško sporto kanalo Kalev Sport

balandžio 24, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Estiškas sporto kanalas Kalev Sport, neseniai pervadintas į TV4, uždaromas. Nuo rytojaus šio kanalo nebematys Estijos skaitmeninės antžeminės TV žiūrovai, galbūt transliacijos bus vykdomos tik kabelinės televizijos tinklais.
Kanalas veiklą pradėjo 2007 m. lapkritį ir per paskutinį pusmetį keletą kartų pakeitė šeimininkus. Pastarąjį mėnesį buvo vedamos derybos su galimais investuotojais iš Suomijos, Švedijos, Ukrainos ir JAV, [...]