Archivo data: liepa 2009

Netrukus į televizorius žiūrėsime trimačiu vaizdu

liepos 31, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Didžiosios Britanijos palydovinės televizijos operatorius Sky pranešė apie tai, kad 2010 metais paleis pirmąjį 3D kanalą. Tiesa, toks testinis kanalas jau kurį laiką transliuojamas 9E laipsnyje, tačiau kokiu būdu jį žiūrėti – lieka klausimas.
Naujasis Sky 3D kanalas į savo tinklelį įtrauks daug 3D programų. Tai bus filmai, muzika, sporto laidos. Transliacijos bus vykdomos HD standartu, [...]Startavo kanalas vaikams Малятко TV

liepos 30, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Liepos 28 dieną Sirius4 (4,8E) palydove startavo televizijos kanalas vaikams Малятко TV. Šis kanalas priklauso ukrainiečių paketui MediaTranzyt.
Naujasis kanalas Малятко-TV gavo licenciją dar 2008 metų lapkričio 5 dieną. Leidimas buvo išduotas Ukrainos televizijos ir radijo komisijos. Licencijoje kanalo savininku pateikiamas Vladimiras Kmetikas.
Малятко-TV – tai televizijos kanalas kurio programų tinklelį sudarys laidos skirtos vaikams iki 14 [...]Futbolo gerbėjams pristatytas Canal+ Futbol kanalas

liepos 30, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Canal+ Fútbol pradėjo laisvas kanalo transliacijas Hispasat 1D (30ºW) palydove 12.380-V MHz (DVB-S, MPEG-2, SR 27500, FEC 3/4) dažnyje. Kanalas patenka į Digital+ paketą.
Kadangi naujasis kanalas Astra palydove transliuojamas koduotu būdu, galima daryti išvadas, kad operatorius taip siekia pritraukti daugiau žiūrovų. Ir tai ne vienintelis naujai startavęs kanalas futbolo gerbėjams. Taip pat ketinama Digital+ pakete [...]SPORT1 eteryje – geriausios profesionaliojo bokso kovos

liepos 29, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Anonsai, Naujienos

Pirmosios lietuviškos sporto televizijos eteris atsiveria ir geriausio pasaulio bokso gerbėjams. SPORT1 sudarė sutartį su vienu didžiausiu pasaulio bokso transliuotojų HBO, tad naujajame sezone žiūrovai galės stebėti aukščiausios klasės boksą – ir tiesiogines kovas, ir geriausias pastarųjų metų kautynes.
„Apie profesionalųjį boksą nemažai Lietuvos sporto mėgėjų žino tik iš bendro išsilavinimo“ – sako SPORT1 programų direktorė [...]SPORT1 eteryje Anglijos futbolo Premier lygos nebus

liepos 29, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Anonsai, Naujienos

SPORT1 televizija apgailestaudama informuoja savo žiūrovus, kad dėl nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių stipriausios pasaulio futbolo lygos – Anglijos Premier lygos rungtynių jie nematys.
Pagrindinė nepalanki aplinkybė – šiuo metu rungtynės tiesiog nevyksta ir iki rugpjūčio 15 dienos jų pamatyti neįmanoma. O jau nuo rugpjūčio 15 kartu su naujuoju SPORT1 sezonu visa jėga grįžta ir Anglijos Premier lyga!
Jau [...]Viva kanale bus galima sužinoti kada baigiasi reklama

liepos 28, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Nuo liepos 28 dienos televizijos kanalas Viva Polska, kuris priklauso MTV Networks Polska koncernui, kartu su kitais dviem kanalais (MTV Polska ir Comedy Central Polska) įves reklamos atgalinius laikmačius.
Naujos paslaugos esmė, tai laikrodis, kuris atsiras reklamos metu ir rodys laiką kiek liko iki reklamos pabaigos. Kaip parodė MTV Networks konserno patirtis, tokią paslaugą labai gerai [...]ABSat kompanija ieško nišų kitose srityse

liepos 28, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Prancūzijos televizijos transliacijos kompanija ABSat, kuri šiuo metu transliuoja 21 kanalą iš Hot Bird palydovo (13E laipsnis) nutarė sukurti mokamą paslaugą, kurios dėka būtų galima priiminėti televizijos kanalus internetu.
Naujai sukurtą paketą bus galima priiminėti turint vos 512 Kb/s interneto spartą. Tokiu būdu šia paslauga galės naudotis daugelis žiūrovų neapkraudami savo interneto.
Kaip teigia kompanijos atstovai – [...]Canal Digitaal savo abonentams keičia senus imtuvus

liepos 24, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Olandijos palydovinės televizijos operatorius Canal Digitaal Satelliet pasiūlė savo klientams nemokamai pasikeisti imtuvus. Priminsime, kad Canal Digitaal visai neseniai keitė korteles, nes buvo pakeista kodavimo sistema į Seca MediaGuard 3. Naujosios kortelės nestabiliai veikė su senaisiais imtuvais, todėl buvo nutarta pakeisti ir imtuvus.
Imtuvai bus keičiami iki rugpjūčio 31 dienos. Nemokamas keitimas vyks abonentams suteikiant Thomson [...]Kol kas 36E laipsnyje kanalų nedaugės

liepos 23, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos, Palydovai

Anksčiau rašėme, kad 36E laipsnį ketinama papildyti nauju palydovu Eutelsat W7. Šio palydovo startas buvo numatytas dar šiais metais. Tačiau tikėtina, kad NTV+ ir Tricolor abonentai liks be naujų kanalų, o Orion-Express – be naujo palydovo.
Palydovo startas atidėtas kitiems metams. Tačiau ar jis iš tikrųjų bus – neaišku.
Eutelsat W7 palydovą turėjo iškelti kompanija «Морской [...]Sky Italia pasipildė HD kanalais

liepos 23, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: HD Naujienos, Naujienos

Nuo liepos 21 dienos Italijos palydovinės televizijos operatorius Sky Italia savo klientams pasiūlė naujų HD kanalų. HD kanalų sąrašas papildytas šiais: SKY Cinema 1 HD, SKY Hits HD, SKY Max HD ir Discovery HD. Nuo liepos 31 dienos dar prisidės vienas kanalas – Sky Cult.
Techniniai kanalų parametrai:
Hot Bird 8 (13E), tp. 82, dažnis 12,341 GHz, [...]