Archivo data: rugsėjis 2009

Ukraina turės nuosavą palydovą

rugsėjo 30, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos, Palydovai

2011 metų rugsėjo 1 dieną ketinama į orbitą iškelti pirmą Ukrainietišką palydovą. Kaip teigia Ukrainos nacionalinės kosmoso agentūros direktorius Aleksandras Zinčenko, naujasis palydovas suteiks transliuotojams galimybę atsisakyti kitų palydovų ir pereiti į naująjį.
Šiuo metu transliuotojai naudojasi Sirius , Astra, Amos, Hotbird palydovais.
Naujasis palydovas turės 20 transponderių. Dalį jų ketinama nuomoti užsienio transliuotojams. Transponderiai bus skirti [...]HD+ paketas pasipildys MTV ir DSF kanalais

rugsėjo 29, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: HD Naujienos, Naujienos

Vokietijoje MTV Networks ir DSF veda derybas su SES Astra kompanija dėl prisijungimo prie HD+ platformos, skirtos Vokietijos rinkai.
HD+ paketo transliacija prasidės šių metų lapkričio 1 dieną. Jį sudarys du kanalai – RTL HD ir HD Vox. O 2010 metų sausio mėnesį šis paketas bus papildytas dar vienu vokišku kanalu ProSiebenSat.
Kol kas nežinoma ar į [...]ART paketas keis kodavimo sistemą

rugsėjo 29, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Nuo 2010 metų liepos mėnesio Arabijos radijo ir televizijos operatorius ART pradės keisti kodavimo sistemą iš Irdeto į Viaccess. Perėjimas į naują koduotę turėtų baigtis iki pasaulio futbolo čempionato pradžios.
Toks operatoriaus žingsnis sustiprins kanalų apsaugą nuo galimo nelegalaus kanalų žiūrėjimo.
Visi ART operatoriaus abonentai, kurie norės stebėti futbolo čempionatą, turės įsigyti specialų Viaccess korteles palaikantį imtuvą. [...]Rusijoje startuoja ledo ritulio kanalas

rugsėjo 28, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Nuo spalio 1-os d. NTV+ pakete startuoja naujas kanalas KHL. Jis bus skirtas transliuoti Kontinentalinės ledo ritulio lygos varžybas. Šiuo metu keletą varžybų per savaitę parodo per Viasat Sport Baltic kanalą, tačiau šis naujasis rusų KHL kanalas varžybas tiek tiesiogiai, tiek kartojimus transliuos kiaurą parą. Taip pat pažymėtina, kad šis kanalas eis MPEG-4 formatu.
Daugiau apie [...]ORF keičia kodavimo korteles

rugsėjo 28, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Austrijos televizijos kompanija ORF savo abonentams pradėjo siuntinėti Irdedo kodavimo korteles žinomas kaip ICE (Irdeto Cryptoworks Enhanced) pavadinimu. Šios kortelės pasižymi tuo, kad puikiai veikia su originaliais dekoderiais CryptoWorks kuriuos platino ORF kompanija.
Planuojama pakeisti apie 50-70 tūkstančių kortelių. Kortelės ICE ORF vienas iš būdų pereiti iš CryptoWorks koduotės į Irdeto. Originaliosios kortelės CryptoWorks nebus palaikomos [...]Jetix kanalą pakeis sulietuvinta Multimania

rugsėjo 28, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Artimiausiu metu neliks vaikiško kanalo vaikams Jetix, kurį prieš metus nusipirko Disney korporacija. Vietoj šio kanalo Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Kazachstane ir trijose Baltijos šalyse pradedama transliuoti pilnai lokalizuota Multimania versija (Multimania rusiška versija ir Multimania versija Baltijos šalims, bus takelis ir lietuvių kalba), o kitose Europos šalyse pradedamas rodyti kanalas Disney XD.
Latvijos kabelinis operatorius [...]UAB „Balticum TV“ 53-uoju skaitmeniniu TV kanalu Vilniuje retransliuos ir „NTV MIR“

rugsėjo 28, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Lietuvos radijo ir televizijos komisija rugsėjo 23 d. licenciją retransliuoti 53-uoju skaitmeniniu TV kanalu Vilniuje nusprendė išduoti vienintelei paraišką konkursui pateikusiai UAB „Balticum TV“, kuri planuoja retransliuoti programą „NTV MIR“.
UAB „Balticum TV“ šiuo kanalu jau transliuoja 8 koduotas (mokamas) skaitmenines TV programas: savo rengiamą „Balticum Auksinis“ bei retransliuoja „Viasat Explorer“, „Viasat History“, „TV 1000 East“, [...]Panevėžio kabelinės televizijos UAB „Levitel“ akcijas įsigis UAB „Elekta“

rugsėjo 28, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Rugsėjo 23 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija pritarė Panevėžyje veikiančios kabelinės televizijos UAB „Levitel“ akcijų perleidimui.
Visus 100 proc. akcijų iš šios bendrovės savininkės UAB „Init“ ketina įsigyti kita Panevėžio kabelinė televizija UAB „Elekta“.
Pagal galiojančius teisės aktus, norint perleisti transliuotojo ar retransliuotojo akcijas, kai jo kontrolė pereina kitam asmeniui, reikia gauti LRTK sutikimą.
Ryšių su visuomene [...]UAB „Init“ teiks kabelinės TV paslaugas ir Jonavoje

rugsėjo 28, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Rugsėjo 23 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija patenkino Kauno kabelinės televizijos UAB „Init“ prašymą leisti retransliuoti programas Jonavos mieste ir atitinkamai pakeitė licencijos sąlygas, papildydama jų licencijuojamą veiklos teritoriją Jonavos miestu.
Ryšių su visuomene ir užsieniu skyrius
Informacija: www.rtk.ltPolsat paketas plečia kanalų skaičių

rugsėjo 24, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Polsat Film – tai naujas tematinis kanalas, kuris startuos nuo spalio 2 dienos. Kanalo filmų tinklelis bus sudarinėjamas Polsat kompanijos, o tai reiškia, kad jis bus originalus ir neatkartos kitų kanalų programos.
Jau žinoma, kad kiekvieną dieną nuo 21 valandos bus teminiai vakarai: Intriguojantis pirmadienis, Linksmasis antradienis, Sensacinis trečiadienis, Romantinis ketvirtadienis, Grandiozinis penktadienis, Šeštadienio superhitas ir [...]