Archivo data: lapkritis 2009

Su nauju palydovu startuos ir naujas rusiškas paketas

lapkričio 30, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Lapkričio 30 dieną į orbitą ketinama iškelti raketą nešėją Zenit-3SLB su Intelsat 15 palydovu. Naujasis palydovas turėtų apsistoti ties 85,2E laipsniu, o jame bus 22 Ku-Band transponderiai. Intelsat 15 turėtų pakeisti Intelsat 709 palydovą.
Dalis naujojo palydovo aprėpties bus skirta Rusijos teritorijai. Šiuose transponderiuose turėtų startuoti naujas rusiškas paketas Kontinent TV.
Tačiau tai bus ne visiškai naujas [...]Tricolor pakete naujas kanalas

lapkričio 30, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Nuo gruodžio 1-os dienos Trikolor pakete atsiras naujas eksliuzyvus kanalas apie žvejybą ir medžioklę Охотник и Рыболов. Jis pakeis šiuo metu transliuojamą Веселое ТВ.
Informaciją pateikė Pirm0kasRusijoje ketinama uždrausti prekiauti televizoriais nepalaikančiais DVB-T signalo

lapkričio 26, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Jau nuo kitų metų pavasario Rusijos Federacijoje gali būti uždrausta prekiauti televizoriais, kurie nepalaikys skaitmeninės antžeminės televizijos. Kol kas prekyboje yra tik apie 30% tokių televizorių, kurių dėka galima priiminėti DVB-T signalą be papildomų imtuvų.
Rusijos ryšių reguliavimo tarnyba pateikė svarstymą apie draudimą įvežti į Rusiją televizorius, kurie nepalaiko skaitmeninio antžeminio signalo. Kaip teigiama spaudos pranešime, [...]7TV kanalas traukiasi iš palydovo

lapkričio 25, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Jau anksčiau minėjome, kad Eutelsat (36E) palydovu transliuojamas sporto kanalas 7TV keičia savo formatą ir taps pramoginiu jaunimui skirtu kanalu. Tačiau pasirodo tai buvo dar ne paskutinis smūgis šiam kanalui. 7Tv traukiasi iš EutelsatW4 palydovo.
Neoficialiais duomenimis pranešama, kad 7Tv kanalą bus galima priiminėti Yamal 202 (49E) palydovu. Tačiau šis palydovas transliuoja C-Band bangomis ir yra [...]VDNET klientams – galimybė tiesiogiai stebėti visus LR Seimo posėdžius

lapkričio 24, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Telekomunikacinių paslaugų teikėjas VDNET nuo 2009 m. lapkričio pradėjo analogų Lietuvoje neturinčią tiesioginę retransliaciją iš LR Seimo, skirdamas tam vieną iš savo kanalų. VDNET klientai turi išskirtinę galimybę stebėti visus LR Seimo posėdžius, o jiems nevykstant – spaudos konferencijas. Tiesioginėms Seimo posėdžių transliacijoms skirtą kanalą visą parą galima matyti Vilniuje, Marijampolėje, Alytuje ir Šilutėje.Bankrutavo MTV Baltic

lapkričio 19, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Dar šių metų pavasarį Baltijos šalių atskiri MTV kanalai buvo sujungti į vieną – MTV Networks Baltic, tačiau tai neišgelbėjo kanalo nuo bankroto.
Izraelio bendrovė “Ananey Communications”, kuriai priklauso MTV Baltic kanalo akcijos, nusprendė stabdyti neribotam laikui šio kanalo transliacija. Kaip teikia kompanijos atstovai, tai yra daroma dėl sunkios ekonominės padėties Baltijos valstybėse. MTV Baltic ne [...]Nulaužta Gomel-sat duomenų bazė

lapkričio 19, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Hakeriai yra ištobulėję visuose srityse. Nieko nebestebina, jeigu būna nulaužiamos vienos ar kitos svetainės ar pavogiami vieni ar kiti duomenys.
Nuo hakerių atakos nukentėjo ir vienas didžiausių šaringo paslaugas siūlančių Rusijos puslapių Gomel-Sat. Lapkričio 18 dieną internetu buvo pradėti platinti visų vartotojų prisijungimo prie serverio duomenys. Platiname dokumente yra iš viso virš 20000 vartotojų duomenų.
Reikėtų priminti [...]„Power Hit Radio“ nebebus transliuojama Biržuose

lapkričio 19, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

UAB „Tele-3“ radijas kreipėsi į Lietuvos radijo ir televizijos komisiją su prašymu leisti jiems nebetransliuoti savo radijo programos „Power Hit Radio“ 99,3 MHz dažniu Biržuose. Komisija lapkričio 18 d. nusprendė šį prašymą patenkinti ir atitinkamai pakeitė UAB „Tele-3“ radijas licencijos sąlygas, išbraukdama Biržų teritoriją. „Power Hit Radio“ [...]Baltarusijos Pirmasis Muzikinis kanalas keičia formatą

lapkričio 17, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Nuo lapkričio 23 dienos Baltarusijos transliuojamas kanalas keičia savo formatą. Iš muzikinio jis taps pramoginiu.
Dar neaišku ar kanalas keis pavadinimą, bet jo turinį sudarys Rusijos ir užsienio populiarūs serialai ir laidos. Autorinių laidų kol kas kanalas neketina kurti. Daugelis laidų nupirkta iš STS kanalo.
Muzikos Pirmajame Muzikiniame kanale kol kas visiškai atsisakyti neketinama. Nuo 23 iki [...]Švietėjiška DVB-T programa

lapkričio 16, 2009 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Susisiekimo ministerijos Informacinių ir ryšių technologijų departamento direktoriaus pavaduotojas Vidas Ramanavičius informavo, kad nuo 2010 metų sausio mėnesio prasidės švietėjiška programa skirta informuoti gyventojus apie DVB-T televiziją ir perėjimą nuo antžeminės analoginės prie antžeminės skaitmeninės televizijos.
Dar šių metų gruodžio mėnesį bus skelbiamas konkursas, kurio dėka bus atrinkti žiniasklaidos atstovai, kurie teiks informaciją apie DVB-T plėtrą.
Švietėjiškai [...]