Archivo data: balandis 2010

CanalSat France: nulaužta Viaccess PC3.0

balandžio 28, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Balandžio 24 dieną buvo nulaužta prancūzų palydovinės televizijos paketas CanalSat.
Prieš kelis mėnesius buvo įveikta CanalSat Viaccess PC2.5 koduotė. Dabar hakerių neatlaikė ir Viaccess PC3.0 kodavimo sistema.
Tokiu būdu DiabloCAM 2 Rev.3.9 modulių savininkai gali priiminėti ne tik SD, bet ir HD kanalus transliuojamus iš ASTRA (19,2 E) palydovo.Lietuviai visame pasaulyje renka parašus, kad „LTV World“ neišnyktų

balandžio 22, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje

Dėl lėšų stygiaus LRT tarybai palaiminus užsienio žiūrovams skirto kanalo „LTV World“ uždarymo procedūrą, pasaulio lietuviai renka parašus po peticija, kad „LTV World“ neišnyktų.
Lietuviai įvairiose pasaulio šalyse per trumpą laiką jau surinko apie pusę tūkstančio parašų (http://www.peticijos.lt/visos/1098/signed ).Latviai įsigijo 120 000 TV priedėlių

balandžio 22, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Skaičiuojama, kad analoginę antžeminę Latvijoje žiūrėjo 220 000 šeimų. Išjungus analoginę TV, 100 000 šeimų atsisakė TV arba pasirinko kitą TV sklaidos metodą (kabelinę, palydovinę ar internetinę TV), o 120 000 šeimų įsigijo TV priedėlius.
Iš 120 000 įsigijusių TV priedėlius, 1/3 taip pat užsisakė koduotų (mokamų) kanalų paketą, praneša Latvijos radijo ir televizijos komisija.
www.skaitmenine.lt informacijaOpenbox 5** klasės imtuvų savininkai gali matyti nulaužtus paketus

balandžio 13, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Jau anksčiau minėjome, kad buvo nulaužta Irdeto2 koduotė, o tiksliau 3 palydovinės televizijos paketai, besinaudojantys šia koduote: Canal Digitaal NL, Nova ir Bulsatcom.
Šiandien internete pasirodė informacija, kad yra softas Openbox 5** klasės imtuvams, kurio dėka galima nemokamai priiminėti minėtus paketus. Pakanka susivesti raktus ir bus prieinama daugybė kanalų.
Apie koduočių nuansus galite daugiau pasiskaityti Openbox forumeVėl nulaužta Irdeto 2 koduotė

balandžio 12, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Nuo balandžio 9 dienos palydovinės televizijos portaluose atsirado informacija, kad galima nemokant jokio mokesčio žiūrėti Canal Digitaal (19,2E bei 23,5E) ir Nova (13E) paketus.
Pirmiausia atsirado raktai skirti DiabloCAM moduliams, o vėliau buvo pateikta ir instrukcija, kaip turintiems SAT imtuvus nemokamai žiūrėti šiuos paketus. Taip pat Canal Digitaal ir Nova paketai yra prieinami kompiuterines plokštes turintiems [...]Komisija svarstė ar reklama transliuojama ne per garsiai

balandžio 12, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Lietuvos radijo ir televizijos komisiją pasiekia nusiskundimai, kad televizijos programose transliuojama reklama dažnai yra garsesnė nei kita programos dalis. Pasak žiūrovų, didesnis reklamos garsumas erzina žiūrovą, sukelia jam nepatogumų, nes nuolat reikia keisti garso lygį.
Atsižvelgdama į šiuos skundus ir su reklamos garsumu susijusias problemas, komisija balandžio 7 d. surengė pasitarimą su nacionalinių televizijų, komunikacijos agentūrų [...]Hot Birdas atsisveikina su analogine televizija

balandžio 12, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos, Palydovai

Iki šiol Hot bird palydove (11320 V) buvo transliuojamas vienas analoginis kanalas TV-5 Monde. Nuo gegužės 27 dienos bus išjungtas ir jis.
Tokiu būdu prancūzų kanalas bus paskutinis iš analoginių kanalų, kuris paliks Hot Bird`ą.
O šio kanalo gerbėjai jau nuo balandžio 23 dienos TV-5 Monde galės priiminėti iš Astra (19E) palydovo. Ketinama kanalą transliuoti netgi 16:9 [...]TEO LT, AB skaitmeniniais tinklais retransliuos filmų programą „Showtime“

balandžio 8, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Balandžio 7 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija skaitmeninės antžeminės televizijos retransliavimo licenciją nusprendė išduoti vienintelei konkursui paraišką pateikusiai TEO LT,AB kino filmų programai „Showtime“.
Programą numatoma pradėti retransliuoti ne vėliau kaip š.m. liepos 1 d.
Ryšių su visuomene ir užsieniu skyrius
www.rtk.ltLaikinai nebus transliuojamas „Baltupių radijas“

balandžio 8, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Lietuvos radijo ir televizijos komisija kovo 31 d. patenkino Vilniaus Baltupių vidurinės mokyklos prašymą ir leido laikinai sustabdyti jų radijo  programos „Baltupių radijas“ transliavimą.
Programa nebus transliuojama nuo š. m. balandžio 1 d. iki birželio 30 d. dėl techninių kliūčių.
„Baltupių radijas“ yra transliuojamas 98,8 MHz dažniu Vilniuje.
Ryšių su visuomene ir užsieniu [...]Konkursas transliuoti 56 TV kanalu Vilniuje neįvyko

balandžio 8, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Lietuvos radijo ir televizijos komisija kovo 31 d. konkursą transliuoti analoginę antžeminę televizijos programą 56 TV kanalu Vilniuje pripažino neįvykusiu, kadangi šiam konkursui nebuvo pateikta nė viena paraiška.
Konkursas buvo skelbtas š. m. vasario 10 d.
Ryšių su visuomene ir užsieniu skyrius
www.rtk.lt informacija