Archivo data: gegužė 2010

Forume pristatinėjamas Golden Media imtuvas

gegužės 27, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: HD Naujienos, Naujienos

Openbox.info forume forumiečiai testuoja naują produktą pasirodžiusį Lietuvos rinkoje: Golden Media UNI-BOX STC CRCI HD COMBO.
Tai kombinuotas imtuvas sugebantis rodyti skaitmeninę palydovinę  ir antžeminę televizijas. Du imtuvai viename įrenginyje žiūrovams palengvins gyvenimą, nes nebereikės papildomo imtuvo DVB-T televizijai priiminėti.
Golden Media imtuvas turi hdmi jungtį ir atkuria HD kanalus. Imtuvo kortelių skaitytuvas veikia su Viasat kortelėmis.Nustatytas konkurso nugalėtojas

gegužės 27, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Gegužės 26 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija išaiškino konkurso transliuoti analoginę antžeminę televizijos programą septyniuose Lietuvos miestuose nugalėtoją.
Juo iš trijų dalyvių po dviejų balsavimo turų pripažinta UAB „Lietuvos ryto“ televizija su programa „Lietuvos rytas.tv“.
„Lietuvos rytas.tv“ pagal šią licenciją bus transliuojama 44 TV kanalu Panevėžyje, 23 TV kanalu Tauragėje, 27 TV kanalu Utenoje, 30 TV [...]Paskelbti konkursai radijo transliavimo licencijoms

gegužės 20, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Lietuvos radijo ir televizijos komisija gegužės 19 d. paskelbė tris konkursus radijo programoms transliuoti: 96,2 MHz dažniu Klaipėdoje, 98,2 MHz dažniu Tauragėje ir 96,8 MHz Telšiuose. Šis konkursas skelbiamas vietinei radijo programai.
Paraiškos konkursams priimamos iki birželio 29 d., o nugalėtojas bus nustatytas per mėnesį nuo paraiškų pateikimo termino pabaigos.
Ryšių su visuomene ir užsieniu skyrius
www.rtk.ltSukeisti „Radiocentro“ ir „Relax FM“ dažniai Šiauliuose

gegužės 20, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

UAB „Radiocentras“ ir VšĮ „Kvartolė“ kreipėsi į Lietuvos radijo ir televizijos komisiją su prašymu leisti jiems sukeisti transliuojamų programų „Radiocentras“ ir „Relax FM” dažnius Šiauliuose.
„Radiocentro“ programą Šiauliuose norima transliuoti dabartiniu 92,2 MHz „Relax FM“ dažniu, o „Relax FM“ – 101,7 MHz dažniu, kuriuo dabar yra transliuojamas „Radiocentras“.
Pasak transliuotojų, šis dažnių sukeitimas padėtų jiems išspręsti [...]Lenkai pradeda bandomąsias trimatės televizijos (3D) transliacijas

gegužės 20, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: HD Naujienos, Naujienos

Canal+ šeštadienį, 2010 m. gegužės 15 d., parodys pirmą tiesioginę trimatės televizijos transliaciją iš Lenkijos futbolo čempionato. Šią transliaciją galės nemokamai žiūrėti Cyfra+ abonentai, įsigiję atitinkamą imtuvą ir 3D televizorių. Taip pat transliacija bus rodoma alaus baruose Varšuvoje, Poznanėje bei Krokuvoje ir kai kuriuose kino teatruose.
Norintys pamatyti pirmąją 3D transliaciją kino teatruose, turi užsiregistruoti [...]„Interaktyvioji GALA“ klientai 77 kanalų laidas galės žiūrėti norimu laiku

gegužės 20, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Didžiausia Lietuvoje integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų teikėja TEO LT, AB skaitmeninės televizijos „Interaktyvioji GALA“ klientams suteikė galimybę daugelį mėgstamų TV laidų žiūrėti norimu laiku. Nuo antradienio atnaujinta paslauga „Mano TV įrašai“ leis be jokios papildomos įrangos įsirašyti ir vėliau peržiūrėti 77 kanalų rodomas TV laidas ar filmus.
Savo įrašų krepšelyje klientai galės išsaugoti 40 [...]Skaitmeninė palydovinė televizija VIASAT atsinaujino

gegužės 20, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Anonsai, Naujienos

Būdama viena iš skaitmenizacijos lyderių „Viasat“ nuolat investuoja į turinį bei rinkodarą. Vos praeitą savaitę Lietuvoje pristatę naują įspūdingos dokumentikos kanalą „Viasat Nature“ šią savaitę „Viasat“ atnaujina ir savo prekių ženklą.
Atsinaujinimas – tai ne tik prekių ženklo keitimas, tai vientisa ir patraukli sistema, sukurta esamų bei būsimų klientų patogumui. Ji suteiks galimybę TV žiūrovams dar [...]Forumas. Su Dreambox HD imtuvu – DVB-T televizija

gegužės 7, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Dreambox HD imtuvų savininkai panaudodami specialų softą ir programinius priedus gali nuo šiol žiūrėti DVB-T antžeminę skaitmeninę televiziją.
DVB-T televizijai priiminėti su Dreambox tiuneriu reikės įsigyti USB imtuvą. Prieš pirkdami DVB-T USB turite pasidomėti ar jis yra palaikomas Dreambox imtuvų.
Daugiau apie instaliavimą, palaikomus modelius, bei priedus sužinosite mūsų forume: Openbox.info ForumasPatenkinti UAB „Laisvoji banga“ prašymai

gegužės 7, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Uždarosios akcinės bendrovės „Laisvoji banga“ prašymu š. m. gegužės 5 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija panaikino šiai bendrovei išduotą licenciją transliuoti radijo programą „Laisvoji banga“ per skaitmeninę antžeminę radijo stotį (DAB-T) 13 A kanalu Vilniuje.
Posėdyje patenkintas ir UAB „Laisvoji banga“ prašymas atidėti „Laisvosios bangos“ transliavimo pradžią Utenoje, 93,5 MHz dažniu. Programa čia turėjo būti [...]3D formatu jau ir Eurosport

gegužės 7, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: HD Naujienos, Naujienos

Vis daugiau kompanijų ir transliuotojų testuoja trimatį TV vaizdą. Kai kurios kompanijos savo žiūrovams siūlo jau pilnai sukomplektuotus TV kanalus su 3D vaizdo programomis.
Kartu su naujomis technologijomis žingsnį žengė ir sporto kanalas Eurosport.
Hot Bird 8 (13.0°E) palydove startavo ‘Eurosport 3D’ testinė transliacija. kanalas šiuo metu transliuojamas laisvai ir yra prieinamas visiems HD imtuvų savininkams.
Kanalo parametrai: [...]