Archivo data: birželis 2010

Karalius mirė. Tegyvuoja karalius

birželio 28, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos, Palydovai

Taip būtų galima pavadinti Sirius palydovo pervadinimą į Astra.
Po to, kai švedų kosmoso kompanija (SSC) pardavė visą 100% Sirius palydovo akcijų SES Astra kompanijai, ši nedelsiant 4,8 laipsnyje esantį palydovą pervadino į Astra 4A. Tarp švedų ir SES Astra kompanijos bendradarbiavimas prasidėjo dar 2000 metais, kai Astra įsigijo 50% Sirius akcijų. Pagal ilgalaikį susitarimą per [...]Šiemet Telecentras planuoja ir Jurbarke įrengti DVB-T siuntimo stotis

birželio 28, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) praneša, kad įrengus 60-tojo kanalo DVB-T siuntimo stotį Švėkšnoje, TV programos skaitmeniniu būdu pradėtos siųsti Šilutės miesto bei rajono gyventojams. Telecentro DVB-T siuntimo stotys veikia jau 26 Lietuvos miestuose. Bendrovės antžeminės skaitmeninės televizijos tinklais siunčiamas TV programas gali matyti daugiau nei 90 proc. Lietuvos gyventojų.
Telecentras eksploatuoja didžiausius šalyje [...]„Skynet“ naudotojams – ir mobiliojo interneto paslaugos

birželio 28, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

„Skynet“ internetą diegiantis „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, bendradarbiaudamas su telekomunikacijų bendrove „Bitė Lietuva“, siūlo klientams šviesolaidinio ir mobiliojo interneto paslaugų komplektą.
„Skynet“ vartotojai jau turi galimybę naudotis visame pasaulyje populiariu mobiliuoju internetu, kurio sparta, RRT duomenimis, yra didžiausia Lietuvoje.
„Atsižvelgdami į klientų pageidavimus, suteikiame jiems galimybę naudotis plačiajuosčiu internetu bet kurioje vietoje – tiek leidžiant laiką sode, [...]Pasaulio futbolo čempionatas įsibėgėja. Dar yra proga laimėti prizų

birželio 23, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Openbox.info forume nutarėme suburti totalizatorių, kurio pagrindinis prizas – firminiai openbox.info portalo marškinėliai.
Laimės tas kuris surinks daugiausiai taškų. Registruotis galite paspaudę šią nuorodą.
Jeigu marškinėlių maža, tuomet galite bandyti laimėti Motorolerį Vespa. Tam reikia spausti čia.Karščiausia vasaros naujiena televizijos „Skaitmeninė GALA“ klientams – filmų kanalas „Showtime”!

birželio 23, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Anonsai, Naujienos

Nuo šių metų liepos 1 d. televizijos „Skaitmeninė GALA“ eteryje – naujas filmų kanalas „Showtime“, kuris yra tiesiog užtaisytas veiksmu ir adrenalinu! Čia visą parą matysite veiksmo filmų klasika tapusius Holivudo hitus ir legendinius Honkongo filmus. Kino gurmanams – teminiai vakarai: „Azijos įniršis“ trečiadieniais ir „Siaubo naktys“ ketvirtadieniais.
„Showtime” filmai bus rodomi originalo arba rusų kalba [...]Per televiziją GALA žiūrėkite F-1 sezoną savaitgaliais tiesiogiai per RTL!

birželio 23, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Anonsai, Naujienos

Visiems automobilių sporto mėgėjams televizija GALA dovanoja galimybę tiesiogiai stebėti F-1 čempionato lenktynes RTL kanalu.
Šis kanalas išsamiai nušviečia kiekvieną „Grand Prix“ savaitgalį, transliuoja ne tik pačias F-1 lenktynes, bet ir kvalifikacinės varžybos. Čia taip pat pateikiama išsami F-1 automobilių techninė ir varžybų taktinė analizė, daugybė interviu su lenktynininkais, komandų atstovais ir automobilių sporto ekspertais.CanalSat France Viaccess PC3.0 koduotė jau prieinama visiems hakeriams

birželio 23, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Informaciniuose pranešimuose jau seniau buvo pasirodžiusi informacija, kad CanalSat France naudojama Viaccess PC3.0 kodavimo sistema nulaužta hakerių.
Tačiau tik šią savaitę šio paketo raktai pasirodė viešai.
Panaudojus specialias programas ir internete platinamais raktais galima matyti apie 30 kanalų paketą.
CanalSat France paketas visai neseniai perėjo prie Viaccess PC3.0 kodavimo. Seniau jie naudojo Viaccess PC2.6 koduotę, kuri taip pat [...]“Lietuvos Rytas” vėl nebematomas analoginiame tinkle

birželio 23, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Jau anksčiau minėjome, kad “Lietuvos Ryto” televizija laimėjo konkursą transliuoti savo programas analoginės televizijos tinkluose iki 2012 metų, kuomet bus visiškai pereita prie skaitmeninės televizijos.
Tuomet komisija tvirtino, kad laimėtojas turi daugiausia autorinių laidų ir tai nulėmė jo pergalę. “Lietuvos Rytas” buvo pradėtas transliuoti LTV2 kanalo dažniu visoje Lietuvoje.
Tačiau nepraėjus nei mėnesiui kanalo transliacijos užgeso.Startuoja 15min.tv – nemokama televizija internete

birželio 23, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Kaip pranešė 15min.lt, pirmą kartą Lietuvoje šis naujienų portalas pradeda gyvai transliuoti televiziją internete adresu www.15min.tv. Portalo lankytojai galės tiesiogiai stebėti 12-kos lietuviškų kanalų transliacijas: LNK, TV3, LTV, TV6, LTV2, TV1, Sport1, Liuks! TV, Info TV, Baltijos TV, Balticum TV ir „Lietuvos ryto televizija“.
„Kompiuteris dažnai lydi mus kelionėse, nepaliekame jo namuose ir atostogaudami, todėl naujasis [...]SpaceTV kanalas pakeitė transliavimo parametrus

birželio 11, 2010 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Azerbaidžano televizijos kanalas Space TV savo transliacijas perkėlė iš Express AM (40E) palydovo į Turksat 3A (42E).
Kanalo Space TV transliacijos pradėtos vykdyti iš 10,968 GHz, pol. H, SR: 11200, FEC: 5/6, DVB-S/QPSK transponderio. Kartu su Space TV kanalu pradėta ir Space FM radijo transliacija.
Iš to pačio transponderio taip pat yra transliuojami šie kanalai: Az TV1, [...]