Archivo data: sausis 2011

Vasario 2 nebus signalo NTV+ ir Tricolor paketuose

sausio 26, 2011 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos, Palydovai

Vasario 2 dieną (trečiadienį), nuo 2 valandos nakties iki 10 valandos ryto (Maskvos laiku) nebus signalo ant NTV+ ir Tricolor paketų.
Tą dieną kompanija “Kosmičeskaja Sviaz” atlikinės ketvirčio techninę profilaktiką Eutelsat W4/W7, 36E ir Bonum-1, 56E palydovuose.RTK: DVB-T po 2012 bus nemokama, priedėliai kompensuojami

sausio 25, 2011 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Lietuvos radijo ir televizijos komisija išplatino straipsnį Dėl antžeminės skaitmeninės televizijos Lietuvoje
Pagrindiniai niuansai:
* Televizijos žiūrovai, nuogąstaujantys, kad po 2012 metų nematys nemokamų TV programų, turėtų žinoti, kad ir po 2012 metų jie galės nemokamai žiūrėti 12 skaitmeninių televizijos programų.
* Vyriausybė jau yra numačiusi mažas pajamas gaunančioms šeimoms kompensuoti antžeminės skaitmeninės televizijos priėmimo įrangos įsigijimo išlaidas.Viasat pradėjo pristatinėti savo įrangą paštuose

sausio 19, 2011 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Artėjant 2012-iems, kai analoginę televiziją Lietuvoje pakeis skaitmeninė, bendrovė „Viasat“ pradeda prekiauti skaitmenine televizija ir Lietuvos pašto skyriuose. Svarbiausia, kad juose galima ne tik įsigyti televiziją, bet ir gauti naudingos informacijos apie skaitmenizaciją ir su ja susijusiais pokyčiais.
Sumanymas pradėti paštuose platinti skaitmeninę palydovinę televiziją kilo įvertinus tai, kad Lietuvos gyventojai dar nėra pakankamai informuoti apie [...]TEO plečia televizijos „Skaitmeninė GALA“ siųstuvų tinklą

sausio 18, 2011 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Didžiausia Lietuvoje integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų teikėja TEO LT, AB sausį Plungėje ir Kėdainiuose įrengė du naujus skaitmeninės antžeminės televizijos siųstuvus. Plečiamas siųstuvų tinklas leis pagerinti televizijos „Skaitmeninė GALA” paslaugų kokybę šiuose miestuose ir aplink juos.
Nuo šiol Lietuvoje veiks iš viso 30 siųstuvų, sudarančių galimybę beveik visoje šalyje matyti iki 40 kanalų lietuvių, [...]Norima užkoduoti Sport1 kanalą

sausio 18, 2011 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Lietuvos radijo ir televizijos komisija sausio 12 d. svarstė UAB „Sporto komunikacijos“ prašymą leisti jiems laikinai užkoduoti skaitmeninę TV programą „Sport1“.
Komisija, kaip radijo ir televizijos rinką reguliuojanti institucija, apsvarsčiusi, kaip programos kodavimas paveiktų skaitmeninės televizijos plėtrą Lietuvoje, šios rinkos dalyvius bei vartotojus, nusprendė šio prašymo netenkinti.Europoje išjunginėjama analoginė palydovinė televizija

sausio 13, 2011 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos, Palydovai

Paaiškėjo konkreti data, kada europiečiams užges palydovinė analoginė televizija.
Nuo šių metų gruodžio 1 dienos bus išjungti visi prancūzų kanalai transliuojami iš Atlantic Bird-1 (5W) palydovo. Žiūrovai nebematys šių kanalų: «France 2», «France 3», «France 5», «M6», «TF1» ir «Arte».
Nuo 2012 metų balandžio mėnesio bus analoginių kanalų transliacija nutraukta ir Astra (19E) palydove. Dabar dar transliuojama [...]Į 3D televiziją keliasi erotiniai kanalai

sausio 12, 2011 | Autorius: admin | Rubrika: HD Naujienos, Naujienos

Visai neseniai Hot Bird palydove pasirodė 3D Hustler kanalo testai. Kaip žinia, Hustler kanalai yra erotinio pobūdžio ir tikėtina, kad šiame kanale bus transliuojami 3D vaizdo įrašai.
Nuo Hustler bando neatsilikti ir Dorcel televizija, pristatanti internete 3D vaizdo įrašus. 4 minučių vaizdo įrašas Marc Dorcel kompanijos tinklapyje kainuoja 1,99 euro. Ilgesnis – 20 minučių įrašas kainuoja [...]RTG TV keičia parametrus ir bus užkoduotas

sausio 12, 2011 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Gerai žinomas RTG TV kanalas laisvai transliuojamas Hot Birtd palydove nuo sausio 20 dienos keičia transliavimo parametrus, o nuo kovo 15 dinos bus ir visai užkoduotas.
Hotbird 6 palydove nuo sausio 17 RUSSIAN TRAVEL GUIDE pradės transliacijas 12.380 MHz transponderyje, o nuo sausio 20 dienos išjungs transliacijas 11.013 MHz transponderyje.
Šis kanalas buvo gerai žinomas visiems kelionių [...]Vinitos tinkle naujos TV programos

sausio 8, 2011 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

2011 metu sausio m. pradedame retransliuoti naujas TV programas skaitmeniniu formatu : kulinarijos programa „Telecafe“, dokumentikos programa „Viasat Nature“, karščiausios žinios programoje „Eurosport News“.
Paskaninkite gyvenimą su kulinarine programa „Telecafe“. Programoje nauji garsių virėjų receptai, molekulinė kulinarija, kokteiliai, naujienos iš restoranų ir maisto ruošimo paslaptys.
Programa „Viasat Nature“ apie įspūdingą gamtos ir gyvūnijos pasaulį. Pristatomos žymiausių tyrinėtojų [...]Žiūrinčių palydovinę televiziją – mažuma

sausio 5, 2011 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Toks klausimas iškilo peržiūrėjus Lietuvos radijo ir televizijos komisijos internetinį puslapį, kuriame vykdoma apklausa – Kokios televizijos paslaugomis dažniausiai naudojatės?
Peržiūrėjus apklausos rezultatus susidaro įspūdis, kad palydovinė televizija arba nėra žinoma lietuviams, arba yra kitų būdų, kurių dėka galima priiminėti televiziją. Tik 9,8% lietuvių prisipažino priiminėjantys televiziją iš palydovo.
Toks nepopuliarus televizijos žiūrėjimo būdas greičiausiai yra dėl [...]