Archivo data: balandis 2011

Paskelbtas konkursas transliuoti Rokiškyje

balandžio 26, 2011 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Lietuvos radijo ir televizijos komisija balandžio 20 d. paskelbė konkursą transliuoti radijo programą Rokiškyje, 100,0 MHz dažniu.
Paraiškos konkursui priimamos iki š.m. birželio 2 d., o nugalėtojas bus nustatytas ne vėliau kaip per mėnesį nuo paraiškų pateikimo termino pabaigos.
Ryšių su visuomene ir užsieniu skyrius
www.rtk.ltUAB „KAVAMEDIA“ retransliuos ir kabelinės TV tinklais

balandžio 26, 2011 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

UAB „KAVAMEDIA”, retransliuojanti programas plačiajuosčio ryšio (IPTV) tinklais Klaipėdoje, Panevėžyje, Vilniuje, Visagine ir Šiauliuose, kreipėsi į komisiją su prašymu leisti retransliuoti programas ir kabelinės TV tinklais bei papildyti veiklos teritoriją Kuršėnų miestu.
Balandžio 20 d. komisija šį prašymą patenkino ir atitinkamai papildė UAB „KAVAMEDIA“ licencijos sąlygas.
Ryšių su visuomene ir užsieniu skyrius
www.rtk.ltDaugelis nebemato NTV+ paketo

balandžio 20, 2011 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Po balandžio 19 dienos atliktos techninės profilaktikos NTV+ pakete buvo išjungta Viaccess 2.6 koduotė. Tokiu būdu daugelis žiūrovų žiūrėję kanalus su piratine kortele liko prie televizoriaus su užrašu – Koduotas kanalas.
Jau anksčiau NTV+ kompanija minėjo, kad intensyviai kovoja su piratais, nelegaliai žiūrinčiais mokamus kanalus. Buvo keičiamos ir kortelės ir net kviečiamasi milicijos pagalbos suimant serveristus.
Apie [...]Rinkoje pasirodė naujas palydovų ieškiklis – SF-15

balandžio 18, 2011 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Gerai žinomos kompanijos Openbox palydovų ieškiklių sąrašą papildė naujas gaminys: openbox SF-15.
Openbox SF-15 modelis, tai kartu SF-5 ir SF-35 modeliai viename. Iš SF-5 modelio “pasiskolintas” diodų indikatorius, o iš SF-35 – LED ekranas ir aliuminio korpusas.Naujas muzikinis kanalas – Virgin Radio TV

balandžio 18, 2011 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Italų kompanija Virgin Radio pradėjo transliuoti naują muzikinį kanalą – Virgin Radio Television. Iki šiol kanalas buvo transliuojamas tik kai kuriuose Italijos antžeminės televizijos tinkluose. Dabar muzikos gerbėjai šį kanalą galės priiminėti iš Hot Bird 8 (13°E) palydovo.
Kanalo parametrai:
HOT BIRD 8 (13°E)
tp. 18 (11,541 GHz, pol. V, SR: 22000, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK)
ID: VIRGIN RADIO TV
PID [...]Viasatas pasipildys nauju HD kanalu?

balandžio 18, 2011 | Autorius: admin | Rubrika: HD Naujienos, Naujienos

Viasat Broadcasting kompanija pradėjo testuoti Viasat Nature HD kanalo transliacijas Astra 4A palydove. Kanalo testai koduojami NDS Videoguard koduote. Kol kas kanalas testuojamas 5 kalbomis – anglų, vengrų, čekų, lenkų ir rusų. Yra DVB subtitrai šiomis kalbomis – estų, latvių, lietuvių, bulgarų, rumunų, serbų ir slovakų.
Techniniai kanalo parametrai:
Palydovas: Astra 4A (4,8°E)
Dažnis: 12,608 GHz
Poliarizacija: H
SR: 27500
FEC: [...]Tricolor paketas pasipildė naujais kanalais

balandžio 13, 2011 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Muzikos gerbėjai nuo šiol Tricolor pakete ras daugiau muzikinių kanalų. ‘Music Box Россия’ ir ‘Шансон ТВ’ startavo 12360R, 27500, FEC 3/4 transponderyje 36E palydove. Kanalai koduojami DRE Crypt koduote.
Music Box Россия kanalas transliuoja populiarią šiuolaikinę muziką. Laidoje daug interaktyvių laidų, kurų metu galima užsisakyti pageidaujamus klipus.
Шансон ТВ televizijos gerbėjai gali šiame kanale pamatyti akustines [...]Openbox forume diskusijos apie AMIKO ALIEN 8900

balandžio 7, 2011 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

Nebrangus, stabiliai veikiantis, turintis daug priedų HD imtuvas – taip apibūdinamas naujas Lietuvos rinkoje gaminys AMIKO ALIEN 8900. Tai HD imtuvas, kurio dėka galima žiūrėti ne tik televizijos kanalus, bet pasinaudojus priedais – vartyti internetą, peržiūrėti Youtube video failus, klausytis internetinės radijo stoties.
AMIKO ALIEN 8900 patrauklus ne tik savo kaina, bet ir galimybe naudoti Enigma [...]TEO LT, AB retransliuojama skaitmeninė TV programa „4 Multimania“ pakeista į „LOLO TV“

balandžio 7, 2011 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

TEO LT, AB kreipėsi į Lietuvos radijo ir televizijos komisiją su prašymu leisti pakeisti jų retransliuojamą skaitmeninę TV programą vaikams „4 Multimania“ į jai alternatyvią „LOLO TV“.
Komisija balandžio 6 d. šį prašymą patenkino ir leido sukeisti minėtas programas. Nauja programa bus rodoma nuo š. m. gegužės 2 d.
Ryšių su visuomene ir užsieniu skyrius
rtk.lt informacija
nuo openbox.info:
Naujojo [...]UAB „Sporto komunikacijų centras“ išduota licencija transliuoti per dirbtinį Žemės palydovą

balandžio 7, 2011 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje, Naujienos

Lietuvos radijo ir televizijos komisija balandžio 6 d. posėdyje, apsvarsčiusi pateiktą paraišką, išdavė licenciją UAB „Sporto komunikacijų centras“ transliuoti televizijos programą „Sport1” per dirbtinį Žemės palydovą visoje Lietuvos teritorijoje.
Licencijos transliuoti per palydovą pagal Visuomenės informavimo įstatymą yra išduodamos be konkurso.
Ryšių su visuomene ir užsieniu skyrius
rtk.lt informacija
Nuo openbox.info:
keista, kad tik dabar išduota licencija, nes kanalas iš [...]