Gigabyte E8000 imtuvo apžvalga

liepos 2, 2010 | Autorius: Neoromancer | Rubrika: Naujienos

Betobulindamas savo HTPC sistemą apsisprendžiau jog man reikia vidinio DVB-T tiunerio. Nors ir turėjau išorinį USB tiuneriuką, bet pagalvojau, jog stacionariam HTPC reikia vidinio tiunerio ir taškas.

Kandidatui reikalavimai buvo paprasti – turi dėtis į PCI-E lizdą, nes kiti PCI lizdai jau užimti, juose tyliai dirba 2 SAT tiuneriai. Taigi, benaršydamas ir beieškodamas tiunerio nejučia apsistojau prie Gigabyte GT-E8000 modelio. Šis modelis tinka PCI-E lizdui, taip pat yra hibridas – tai ir FM, ir analoginis, ir skaitmeninis tiuneris. Taip pat yra galimybė prijungti išorinį video šaltinį bei perkelti video į PC. Dar prie reikalavimų buvo būtina sąlyga, jog tiuneris turi dirbti su Mediaportal programa.

Pirkėją rinkausi iš Lietuvos nes norėjosi susitarti grąžinti tiunerį jei nedirbs su MePo. Deja, daugelis pardavėjo išgirdę tokį keistą prašymą dėl grąžinimo nesutiko – kaip pasakė, dirba su gimtąja programa, tai viskas ko reikia. Mane toks pardavėjų nelankstumas netenkino ir aš tęsiau paieškas. Ir taip benaršant užėjau http://www.city7.lt tinklapį. Pirma tai apie šią parduotuvę nieko nežinojau, antra tai kaina pasirodė labai normali. Nutariau užmegzti kontaktą su pardavėju, žinoma, nieko nesitikėdamas. Tačiau po pokalbio pardavėjas suprato mano norą dėl Mediaportal programos ir sutiko priimti prekę atgal, bei grąžinti pinigus.

Taigi sukirtome virtualiai rankomis, permečiau pinigus ir po keletos dienų tiuneriukas jau pas mane rankose. Tad skubu plėšti siuntos paketą ir testuoti tiunerį. Į pakuotę įėjo pats tiuneris, distancinis pultas, laidai išoriniam video šaltiniui pajungti, teleskopinė antena, FM antena…

Na ir pats tiuneriukas iš arčiau

Taigi, labiausiai nustebino tiunerio dydis!
Reklaminiame Gigabyte klipe teigiama, jog tai mažiausias tiuneris pasaulyje

Na nespręsiu ar tai mažiausia tokio tipo plokštė pasaulyje bet palyginimui tai ji kiek didesnė už degtukų dėžutę!

Na gerai, laikas mažylį įdėti į HTPC. Per kelias minutes tiuneris jau “sėdėjo” savo vietoje. Tvarkykles parsiunčiau iš gamintojo puslapio, susidiegė be jokių problemų.

Pradžiai veikimą išbandžiau su gimtuoju softu pridedamu prie tiunerio. Pirmą kartą paleidus Presto!PVR programa paprašė nuskenuoti kanalus. Skenavimo procesas greitas. Baigus galima iš karto naudotis programa, daugiau jokių nustatymų daryti nereikėjo. Tad galima sakyti ir nepatyręs vartotojas su šia plokšte tikrai greitai susitvarkys. Beje, visai gerai veikia distancinis pultas, kuris pilnai valdo Presto!PVR programą.

Na bet palikime ramybėje Presto!PVR – juk man reikia kad dirbtų su Mediaportal.

Ir tikrai, mano lūkesčiai pasitvirtino, – plokštė dirba kaip vėjas. Tiesa, distancinis pultas su MePo programa nedirba. Kanalai persijungia tikrai greitai ir sklandžiai, sekundės tikrai netrunka. Dėl vaizdo kokybės pasakyti kažką yra sudėtinga, nes tai pakankamai subjektyvu, tačiau lyginant su turėtu USB DVB-T “kiniečiu” tai Gigabyte E8000 modelis pastarąjį lenkia ženkliai. Vaizdas tikrai stabilus ir gražus akiai.

Išvada: Jei reikia tiunerio PCI-E lizdui tai Gigabyte GT-E8000 drąsiai galima rekomenduoti. Internetinėje parduotuvėje www.city7.lt kainuoja 154.91 Lt

P.S. Prie tiunerio yra pridedama CyberLink PowerDirector 7 programa skirta vaizdo medžiagos redagavimui, bet apie ją kol kas nieko dar nežinau, teks pratestuoti ir ją.

Neoromancer

Žymės: , , , , , ,

Komentuok per Facebook:

3 komentarai
Palikite komentarą »

  1. Sveikas,
    Su DVBViewer tikriausiai irgi turėtų puikiai veikti? Labai sudomino šis tiuneris mane, ir kaina tikrai nesikandžioja.

  2. Mano nuomone su DVBViewer tikrai veiks.

  3. Parduodu naudotas 3 men
    blexas@gmail.com
    Garantija, visi priedai, dezute

Palikite Komentarą

CAPTCHA Image CAPTCHA Audio
Refresh Image