Gala paskelbė naują akciją

vasario 22, 2008 | Autorius: admin | Rubrika: Lietuvoje

IPTV transliuotoja Gala savo klientams siūlo naują akciją: Užsisakyk skaitmeninę televiziją GALA dabar ir 3 metus už ją mokėk tik 29 lt/mėn.
Pasiūlymas galioja pasirašius sutartį 36 mėn. naudotis internetu ZEBRA ir televizija GALA. Pasiūlymas galiuoja tik iki kovo 31 d.
Už 29 litų mėnesinį mokestį Jums bus suteikta apie 50 kanalų įvairiomis kalbomis. Teminiai kanalai į šį mokestį nepatenka. Kaip ir Videonuomos kaina yra atskira.
Reikėtų taip pat priminti, kad šis mokestis yra tik už Gala televiziją, kuri neveiks be interneto. Visi žinome, kad internetas neveikia be telefono linijos. Tad norėdami matyti Gala televiziją nepamirškite, kad laukia mokestis ir už telefono liniją ir už internetą.

Komentuok per Facebook:

5 komentarai
Palikite komentarą »

  1. Mano nuomone Gala gal ir nebloga iseitis norintiems matyti tv per tel. laida. Tik vat zinau viena problemike: Telekomo (Teo) liniju pralaidumas yra max ~8 mb/s nauju liniju ~10 mb/s (cia kur veikia optinis netas). Nors ir Teo deklaruoja, kad galima ziureti ju televizija per 1;2;3 tv, taciau nepaisant papildomu mokesciu uz iranga reali situacija yra kiek kitokia – Jei linijos pralaidumas, kad ir 10mb/s, internetui reikia ~4mb/s vienam televizoriui irgi ~4mb/s. tad gaunasi: Internet ~4mb/s+ 1tv ~4mb/s +2tv ~4mb/s =~12 mb/s > max ~10mb/s.
    Isvada Teo gali uztikrinti maximum interneta ir viena tv per Gala…

  2. pas mane menesio begyje , buvo nutrukes “teo” internetinis rysys kokius 4 kartus , po 12 val panasiai, tai jei taip su televizija, nematyciau nei krepsinio nei ziniu , nieko .
    Ka sakot gerbiamieji?

  3. kai vede gala sake nieko neriaikes nemoketi.Po dvieju men.Gavau saskaita sumoketi 371(lt)nesupratau uz ka?

  4. turejau gala televizija,bet atsisakiau, nes tai rodo tai nrodo o pinigus moketi reikia, paslaugos yra sudinos, isivedziau zebra interneta, dabar gailiuosi teks atsisakyti, dirbu prie interneto su ivairiais dokumentais, tai buna dingsta internetas per diena po 5 ar daugiau kartu. noriu pasakyti kad tai yra pinigu siurbimo masina, o kokybes jokios vien reklama… nesiulyciau net priesui sitos sudinos televizijos, bei vadinamo sviesolaidzio interneto kuris yra lievas, gerbiamieji gyvenam lietuvoi, tai cia ir siulo visokio sudo zmoniems.

  5. Naudojuosi Teo internetu nuo 2000 metų. Jokių problemų. Stabilu. Trūkinėjimai būna, jei linija arba sujungimai namuose blogi. Jei linija gera – viskas eina ir internetas niekada nedingsta, išskyrus masinius TEO gedimus, kurie būna trumpi ir labai retai.

Palikite Komentarą

CAPTCHA Image CAPTCHA Audio
Refresh Image