Viasat pristato naują paslaugą

liepos 31, 2007 | Autorius: admin | Rubrika: Naujienos

ViasatSLING techlogija perkelėlė televiziją į internetą!
Nuo liepos 16 dienos Viasat pristato ViasatSLING technologiją, kuri kompiuterio ir interneto dėka suteikia vartotojams galimybę matyti televizijos programas visame pasaulyje.
ViasatSLING, pajungtas prie Viasat imtuvo ir namų interneto linijos, transliuoja visus Viasat kanalus tiesiai į vartotojo kompiuterio ekraną. Ši technologija suteikia vartotojams galimybę matyti mėgstamus kanalus nesvarbu kokioje pasaulio vietoje jis bebūtų.Technologija yra ypač svarbi daug keliaujantiems. Vartotojai gali matyti Viasat transliuojamus kanalus ten, kur turi savo kompiuterį ir 256 kbps interneto ryšį: namuose, pas kaimynus, biure, sodyboje ar kitame mieste. ViasatSLING suteikia galimybę matyti lietuviškus kanalus ir žiūrėti programas kur tik vartotojas bekeliautų.ViasatSLING technologija vartotojui suteikia tas pačias skaitmeninės televizijos galimybes kaip ir turint paprastą Viasat įrangos komplektą – kompiuterio ekrane vartotojas gali pasirinkti programas, keisti kalbą ir subtitrus.

Norint matyti Viasat programas naudojantis ViasatSLING technologija yra būtinas skaitmeninės TV įrangos imtuvas ir 256 kbps interneto ryšys. Programine įranga, reikalinga šios technologijos įdiegimui į personalinį kompiuterį, vartotojui rūpintis nereikia – ji parduodama kartu su produktu.

ViasatSLING techlogija gali naudotis kiekvienas, turintis televizorių, kompiuterį ir interneto ryšį.

ViasatSLING įranga esamiems Viasat klientams kainuoja 659,90 Lt, kitiems – 879,8 Lt. Ši paslauga neturi jokių mėnesinių abonentinių mokesčių.

www.viasat.lt

Komentuok per Facebook:

4 komentarai
Palikite komentarą »

  1. Nebus ši paslauga populiari, nes kaina per aukšta.

  2. Man labai idomu del kokybes, gal butu galima video demo failiuka koki padaryti, kad ivertinti kokybe ar kitaip istestuoti, nes nenoretusi sukisti tiek pinigu ir buti nepatenkintu

  3. esu jusu kliente noriu pakalausti ar jus teikiate interneta

  4. ESU JUSU KLIENTE AR PO SPALIO 29 D.MATYSIM VISAS PROGRAMAS KAIP IR MATEM AR REIKS NUSIPIRKTI PRIEDELI,IR KIEK TAI KAINUOTU,NAUDOJAMES VIASAT ANGLIJOJ

Palikite Komentarą

CAPTCHA Image CAPTCHA Audio
Refresh Image