PROTINGOS SISTEMOS


Kad technika paklustų šeimininkui

Naujos serijos Buffalo Air Station

Pasidaryk bevielį tinklą namuose

Pristatome atnaujintą Buffalo Air Station įrenginį, kuris palengvins darbą Openbox ir Arion palydovinių tiunerių savininkams.

Šio prietaiso dėka Jums nebereikės laikyti įjungto kompiuterio norint žiūrėti palydovinę televiziją. Tačiau ši galimybė tėra mažas lašelis paslaugų jūroje.

Su Buffalo įrenginiu namuose turėsite bevielį internetą. Jis atliks ir šakotuvo (swich) funkciją, kurio dėka galėsite prijungti papildomai 4 kompiuterius. Jums nebereikės papildomai naudoti routerio. Taip pat ugniasienės (Firewall), routerio, AP+ client+ bridge galimybės.

Buffalo gali veikti su bet kokio tipo internetu, nes yra lan ir wan jungtys. Dirba kaip routeris, kuriame keičiasi mac adresas (todėl gali apsimesti kompiuteriu, kad nesuprastų interneto tiekėjas).
Gali dirbti wireleso priėmimo režimu jeigu namie yra belaidis, tada nereiktų lan kabelio jam išvis.

Jeigu naudoti Buffalo su modemu, tai modemui nebūtina, kad dirbtų routerio režimu, modemas gali dirbti bridge režimu, jis sugeba prisijungti ppoe režimu.

Buffalo papildomai yra išvestas COM port (RS232) kabelis skirtas sujungti su tiuneriu. Buvo testuojama su 10 metrų ilgio kabeliu - veikė be problemų. Tai didelis pranašumas prieš kitus tokio tipo modelius.

Taip pat didelis pranašumas, kad šis modelis dirba tiek su Openbox, tiek su Arion tiuneriais, kuriems iki šiol televizijos žiūrėjimui reikėjo naudoti kompiuterį.

Apie visas Buffalo galimybes, bei panaudojimus aprašysime šiame puslapyje. Jeigu kiltų klausimų galite rašyti el. paštu: openbox@openbox.info Arba atsakymo ieškoti forume: www.openbox.info/forum.
Apie jo įsigijimą galite daugiau sužinoti forume.

 

 

 
 
 
 
Informacinis puslapis. 2008.
Antonio